Kto raz vyskúšal pobyt v ozajstnej drevenici, vždy sa do nej bude chcieť vrátiť.

Ponúkame ubytovanie v 10-tich drevených chatách, ktoré majú kapacitu 8 osôb. K dispozícii sú v štandarde Comfort a Comfort plus.

Liptovské chaty sú luxusné drevenice s trámovými stropmi a kozubom, zariadené v elegantnom rustikálnom štýle. Na prízemí sa nachádza obytná časť s kuchynským a jedálenským kútom. Súčasťou kuchynského vybavenia je elektrická varná doska, elektrická rúra na pečenie, mikrovlná rúra, chladnička, umývačka riadu a rýchlovarná konvica. Nadštandardnou súčasťou výbavy v chate Comfort plus je centrálne vykurovanie. Cena prenájmu tejto chaty zahŕňa aj elektrickú energiu, kúpeľňový set (ktorý obsahuje zubnú kefku, pastu a odličovacie tampóny) a welcome drink – fľašu prosecca.

vybavenie chaty liptov

Na recepcii si navyše môžete bezplatne zapožičať kávovar typu Dolce -Gusto . A v prípade potreby je tam k dispozícii aj práčka. V obývacej časti je kozub, ku ktorému dostanete prvý 10 kg balík dreva grátis. Každý ďalší si môžete zakúpiť za 5,00 eurá. K dispozícii je aj televízny prijímač s programami DV-T. V chate je pripojenie na Wi-fi, ku ktorej dostanete heslo pri vašom príchode. Novinka: V každej chate 50 TV programov v 4 jazykoch (SK,CZ,EN, PL).

Exteriérové priestory pre rozšírenie obytnej časti ponúka terasa so záhradným nábytkom a malá záhradka s pieskoviskom. Môžete si tu spraviť napríklad grilovačku, pričom záhradný gril vám radi zapožičiame za jednorázový poplatok 5 eur na celý pobyt.

Na poschodí sa nachádzajú 3 izby – dve dvojlôžkové s možnosťou jedného prístelku a jedna spálňa s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom. V chate sú dve kúpeľne s toaletami. Na prízemí je kúpeľňa so sprchovým kútom a v podkroví s vaňou. Vykurovanie v chatách Comfort je zabezpečené elektrickými vykurovacími panelmi alebo podlahovým kúrením, prípadne si môžete prikúriť aj v krbe.

V chatách Comfort sa spotreba elektriny účtuje na základe reálnej spotreby. Stav elektromeru sa kontroluje vždy na začiatku a na konci pobytu. Pri každej chatke je plocha na parkovanie pre dve autá. Za každé ďalšie auto sa účtuje poplatok 5 eur na deň. Parkovanie mimo objektu je zdarma.