Hľadáte dobrý tip, kde zorganizovať teambuilding pre zamestnancov alebo partnerov vašej firmy? Potom ste u nás na správnom mieste!

Našich 10 drevených chát s celkovou kapacitou 80 až 100 osôb, leží priamo v srdci Liptova – len pár desiatok metrov od centra vodných športov Mara Fun pri Liptovskej Mare a pár kilometrov od populárneho centra letných a zimných športov v Jasnej doline. V blízkom okolí nájdete aj celý rad ďalších turistických a športových stredísk, v ktorých si môžete zajednať najrozmanitejšie adrenalínové zážitky pod dozorom profesionálneho coacha alebo sprievodcu. V prípade záujmu vám poradíme, kde ich hľadať alebo vám priamo poskytneme kontakt.

Za pestrým programom a zábavou však nemusíte chodiť ďaleko. Skupinové športy, hry a súťaže si môžete zorganizovať aj priamo v areáli Liptovských chát, ktorý disponuje vonkajším bazénom, športovým ihriskom a ohniskami so sedením. V prípade záujmu pre vás vieme zabezpečiť party stan a catering či zapožičanie a dojednanie ďalších náležitostí, podľa vašich požiadaviek.

Spoločne strávený čas pri športových aktivitách a riešení tímových úloh v nádhernej prírode Liptova zaručene stmelí váš kolektív a naučí kolegov ako čo najefektívnejšie spolupracovať. Vďaka lepším medziľudským vzťahom sa vyhnete nezhodám na pracovisku a produktivita práce vo vašej firme porastie.

Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na športové aktivity:

 

  • liptov sportove aktivity 001

   Terénne štvorkolky

   Preháňať sa na štvorkolke je zážitok, ktorý by ste si určite nemali nechať újsť. Terénne štvorkolky sú zvlášť vhodné na firemné akcie, ako doplnok k teambuildingovým aktivitám. Ovládanie štvorkoly je jednoduché a jazdiť sa dá v lete aj v zime.
  • liptov sportove aktivity 002

   Terénne buginy

   Vyšantiť sa môžete aj na dvojsedadlových buginách. Sú vybavené automatickou prevodovkou, takže stačí len točiť volantom a sledovať terén. Jazdiť môžete po pripravených trasách, ale aj hocikde inde, kde sú na to vhodné podmienky.
  • liptov sportove aktivity 003

   Offroad

   Skutočný adrenalín zažijete pri jazde terénnym automobilom. Vodičom je vždy profesionál, ktorý ovláda svoje remeslo a posádku môžu tvoriť traja spolusediaci. Podmienkou pred jazdou je obhliadka terénu, ktorý ste si na jazdu vytipovali.
  • liptov sportove aktivity 004

   Rafting

   Okolie Liptovských chát ponúka dostatok príležitostí aj pre rafting, pre úplných začiatočníkov, aj pre skúsenejších vodákov. Za zmienku stojí horská rieka Belá, Areál vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši, rieka Váh či rieka Orava.
  • liptov sportove aktivity 005

   Obojživelné vznášadlo

   Vznášadlo umožňuje jazdu po akomkoľvek teréne, na ktorom nie sú prekážky vyššie ako 18 cm a svah strmší ako 30 stupňov. Vhodným povrchom je tráva, voda, sneh alebo ľad. Po základnej inštruktáži jazdu absolvuje každý klient sám.
  • liptov sportove aktivity 006

   Lanové traverzy a prekážky

   Traverzy a prekážky su vhodné do súťaží v rámci firemných hier, alebo ako adrenalínové atrakcie. Lanové traverzy pre vás pripravia profesionáli, pričom môžu viesť ponad rieku, roklinu alebo medzi stromami.
  • liptov sportove aktivity 007

   Bungee jumping

   Bungee jumping je adrenalínová atrakcia pre tých najodvážnejších. Ak ho chcete zaradiť do vášho teambuildingového programu, nemusíte hľadať vhodný most či skalný previs. Zoskoky sa realizujú z mobilného žeriavu.
  • liptov sportove aktivity 008

   Paragliding

   Vyskúšajte si paragliding v tandeme a spoznajte krásu regiónu Liptov, Nízkych či Západných Tatier priamo zo vzduchu počas celého roka. Pre tých odvážnejších je tu Škola paraglidingu. Už po prvom dni zvládnete samostatný let do výšky 20 m.
  • liptov sportove aktivity 005

   Let balónom

   Let balónom vám poskytne zážitok a pocit, na ktorý len tak ľahko nezabudnete. Pre väčšie skupiny sú vhodnou alternatívou upútané lety, pri ktorých je balón upevnený lanami a vyletí do výšky cca 30 m. Za hodinu sa v balóne zvezie aj 50 ľudí.
  • liptov sportove aktivity 006

   Horolezecká škola

   Horolezecká škola je určená pre všetkých tých, ktorí chcú s týmto krásnym športom začať, alebo ho iba vyskúšať. Klient sa zoznámi so základmi bezpečnosti v skalách, naučí sa viazať základné horolezecké uzly a základné pohyby na skale.
  • liptov sportove aktivity 007

   Paintball

   Paintball je hra plná adrenalínu a dobrodružstva, kde je dôležitá schopnosť rýchlo sa rozhodovať a tímová práca. Nafukovacie paintballové ihrisko umožňuje zahrať si túto hru aj na miestach, kde na to nie sú najvhodnejšie podmienky.
  • liptov sportove aktivity 008

   Lukostreľba

   Luk a šípy – kedysi historická zbraň, dnes moderná športová disciplína, ktorá je ako stvorená pre firemné hry. Pri lukostreleckom preteku si kolegovia porovnajú svoju streleckú zručnosť. Potrebujete iba chuť súťažiť a presnú mušku.
  • liptov sportove aktivity 008

   Airsoft

   Ak chcete zistiť, kto v tíme má najpresnejšiu mušku, zaraďte do firemných hier Airsoft – športovú streľbu na terč z moderných vzduchových zbraní, ktoré sú replikou skutočných zbraní. Ako náboj slúži plastová guľôčka rozmeru cca 3 – 5 mm.
  • liptov sportove aktivity 008

   Geocaching

   Geocaching je súťažná aktivita pre skupiny. Za pomoci GPS zariadenia je potrebné nájsť stanovište, kde na súťažiacich čakajú rôzne úlohy či prekvapenia. Víťazom sa môže stať len skupina, ktorá si dokáže poradiť so všetkými úlohami.
  • liptov sportove aktivity 008

   Nafukovacia lezecká stena

   Nafukovacia lezecká stena dodá správne dobrodružstvo a adrenalín na vašu firemnú akciu, športový deň alebo event. Liezť môžu aj dvaja lezci súčastne. Na vrchol je možné umiestniť signalizačný zvonček alebo ceny.
  • liptov sportove aktivity 008

   Psie záprahy

   Sibírsky husky a jeho chlpatí bratranci vás radi potiahnu zasneženou krajinou. Ako musher psieho záprahu budete ako Jack London na dobrodružnej ceste. V prípade nedostatku snehu je možnosť nahradiť sánky 3-kolesovým vozíkom.
  • liptov sportove aktivity 008

   Snežný skúter

   Sibírsky husky a jeho chlpatí bratranci vás radi potiahnu zasneženou krajinou. Ako musher psieho záprahu budete ako Jack London na dobrodružnej ceste. V prípade nedostatku snehu je možnosť nahradiť sánky 3-kolesovým vozíkom.
  • liptov sportove aktivity 008

   Snowrafting

   Na snowrafting sa používa 6-miestny raftový čln, ktorý sa naložený posádkou plynule kĺže dolu svahom. Na ubrzdenie môžu slúžiť bungee laná, alebo rovina pod svahom. Potrebujete upravený, stredne strmý svah a priestor min. 40 x 15 m.
  • liptov sportove aktivity 008

   Slalom na snowscootroch

   Jazdu na snowscoote zvládne určite každý. Je to aktivita vhodná práve pre firemné akcie, či už pri sólo jazdách alebo ako súťaž v paralelnom slalome. Zažijete pri nej veľa zábavy, či už ako divák, alebo aktívny súťažiaci.
  • liptov sportove aktivity 008

   Ľadová stena

   Aktivita, ktorá preverí vašu fyzičku. Po 7 m mobilnej stene sa lezie pomocou cepín a mačiek. Stena je umelou náhradou ľadopádu, ktoré sa vyskytujú zriedkavo. Klient dostáva odborný výklad techniky lezenia od skúseného inštruktora.