Liptovské chaty sú štýlové drevenice situované v prekrásnom prostredí Liptova, ktoré si môžete prenajať s rodinou a priateľmi na víkendový alebo dovolenkový pobyt.

chay liptovVšetkých 10 rekreačných domčekov sa nachádza na jednej uličke v obci Liptovský Trnovec, len 500 m od Liptovskej Mary a 800 m od Tatralandie. Do Liptovského Mikuláša a do lyžiarskeho strediska Ski Jasná sa dostanete autom do 20 minút.

Naše chaty sú ideálnou voľbou pre menšie skupiny do 8 osôb, pričom cena prenájmu sa odvíja od reálneho počtu hostí. Maximálne súkromie zaručujeme tým, že chaty prenajímame vždy len ako celok, nie ako jednotlivé izby.

Ponúkame dva typy chát

Obe typy našich chát – Comfort aj Comfort plus, v sebe spájajú ducha tradičných dreveníc s komfortom moderného bývania. Útulný obytný priestor s kozubom na prízemí dopĺňa kuchynský kút a veľký jedálenský stôl. Na podlaží sú spálne s ôsmimi lôžkami. V cene je zarnuté Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste. V rámci areálu je vám k dispozícii aj bazén a detské ihrisko.

Ako malá rodinná firma prenajímame chaty na rekreačné účely už od roku 2008 a vďaka osobnému prístupu ku každému klientovi neustále zdokonaľujeme naše služby k vašej maximálnej spokojnosti. Záleží nám na tom, aby ste sa u nás cítili ako doma.

U nás ste vždy vítaní! Tešíme sa na Vás.

  • martina simciskovaMartina Šimčisková
  • pavol simciskoPavol Šimčisko
  • Kde sa nachádzame na Slovensku?

  • Kde sa nachádzame na Liptove?