Liptovské chaty sú súčasťou komplexu novopostavených drevených víkendových domov, ktoré tvoria samostatnú uličku Liptovského Trnovca. Dostatočná vzdialenosť od obydlí domáceho obyvateľstva zaručuje pokojné prostredie a vysokú mieru súkromia.

V Liptovských chatách na vás čaká nielen romantické bývanie v dreveniciach, ale aj kultivované a upravené prostredie s vybavením pre plnohodnotné trávenie voľného času. Každá chatka má vlastný pozemok, ktorý poskytuje spevnenú plochu pre zaparkovanie dvoch áut a záhradku s trávnatou plochou pre outdoorové aktivity.

Ako hostia Liptovských chát budete mať bezplatný vstup do športového areálu, kde je k dispozícii bazén, ohniská so sedením, pri ktorých si môžete spraviť opekačku, plochy pre kolektívne športy, detské ihrisko, hojdačky, trampolíny a nafukovací skákací hrad.

V rámci športového areálu je k dispozícii aj letný bufet, kde si môžete dopriať chutné občerstvenie. K zlepšeniu a uvoľneniu dovolenkovej nálady určite prispeje aj dúšok osviežujúceho perlivého vína, ktoré si môžete kúpiť na recepcii. V ponuke máme Prosecco značky Val D´Oca, a to: Treviso DOC, Millessimato DOCG a Uvaggio Storico DOCG.

Okolie chát si vás získa